Najvyššie ocenenie na EPEIROS CUPe 2017 dostal corgi Archie

06.10.2017 00:00

Areál Seneckých jazier (25 km od Bratislavy) hostil uplynulý víkend 29.9.-1.10.2017 komplexné podujatie nabité rôznymi kynologickými aktivitami ako: sympózium, povahové testy, bonitácie, program pre deti, ukážkami záchrannárskych psov v akcii, obrana dieťaťa štvornohým priateťom, Gipsy bál, samotná výstava a záverečné súťaže pod názvom EPEIROS CUP 2017.

V tomto už treťom ročníku sa medzi 8 ostatných plemien zapojili i naše dve plemená Welsh Corgi Cardigan a Welsh Corgi Pembroke. Medzi plejádou vysokonohých a ušlachtilých plemien ako Cane Corso,Chow Chow, Dogo Argentino, Dogo Canario, Fila Brasileiro, Landseer, Mastiff a Shar Pei, obstáli i naši corgáči :-).

Touto Špeciálnou výstavou so zadávaním titulov CAJC a CAC + jedinečným titulom Top Epeiros Universal Dog (mohol získať len jeden pes z celej výstavy a zo všetkých plemien, ktorý absolvoval I.časť Povahové testy a II. časť Výstavu, nazbieral tam najviac bodov a po ich sčítaní sa stal víťaz celej kynologickej akcie Epeiros cupu 2017) sme zavŕšili sezónu klubových aktivít v tomto roku.

Naši Corgi boli v zastúpení 9 pembrokov a 1 cardigan.

Výsledky našich šmpiónov: 

WCC HASHFAN VILLFRED v triede šampiónov získal  Ex. 1, CAC, EW, BOB

WCP ARCHIE DREAM OF YOUTH v triede šampiónov získal  Ex. 1, CAC, EW, BOS

WCP FOXY UNIQUA 17TH MERIDIAN v triede otvorenej získala  Ex. 1, CAC 

WCP BESSI URBAN CORGIS v triede šampiónov získala Ex. 1, CAC, EW, BOB

Absolútnym víťazom EPEIROS Cup 2017 / EPEIROS UNIVERSAL DOG sa stal náš Welsh Corgi Pembroke zo slovenského chovu ARCHIE DREAM OF YOUTH !!!

Gratulujeme! 
Gratulujeme všetkým a tešíme sa na budúce...Veríme, že sa k nám pripojíte na Epeiros cup 2019!
Dovtedy želáme veľa šťastia v osobnom aj kynologickom živote.